День мінної просвіти
4 квітня — День мінної просвіти.












4 квітня — День мінної просвіти.
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього»
Головне управління ДПС у Хмельницькій області запрошує учнівську та студентську молодь взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього», який проводить Державний податковий університет. Захід спрямований на підвищення рівня податкової культури, розвиток творчих здібностей та інтелектуальних навичок учасників, а також популяризацію податкової справи серед молоді.
Конкурс складається з двох незалежних складових – мистецької та інтелектуальної, що дозволяє кожному знайти свою нішу та проявити себе у відповідному форматі:
1. VII Всеукраїнський мистецький конкурс «Податкова абетка», «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» (далі – Мистецький конкурс) з встановленням відповідних термінів:
реєстрація (Google-форма) на офіційному сайті Державного податкового університету за лінком https://dpu.edu.ua/vseukrainskyi-mystetskyi-konkurs… – 10 лютого – 04 квітня 2025 року;
перший етап приймання конкурсних робіт (номінація «Твори образотворчого мистецтва») – 10 лютого – 04 квітня 2025 року;
другий етап приймання конкурсних робіт (номінація «Літературні твори») – 10 лютого – 18 квітня 2025 року;
урочиста церемонія відзначення – 16 травня 2025 року на базі Університету або дистанційно (за ситуаційних умов російської збройної агресії проти України).
До участі в Мистецькому конкурсі запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої освіти всіх типів і форм власності України, закладів позашкільної та дошкільної освіти, фахової передвищої освіти, Інклюзивно-ресурсних центрів, зокрема: складова «Податкова абетка» – дошкільна та початкова ланка (1-4 класи); складова «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» – базова (5-9 класи), старша ланка (10-11 класи), фахова передвища освіта (здобувачів). Учасники беруть участь у конкурсі на добровільних засадах на безоплатній основі.
2. IX Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього» (далі – Інтелектуальний конкурс) з встановленням відповідних термінів:
реєстрація (Google-форма, на офіційному сайті Державного податкового університету за лінком https://dpu.edu.ua/vseukrainskyi-intelektualnyi-konkurs…) – 10 березня – 16 квітня 2025 року;
перший (дистанційний) етап – 02 – 18 квітня 2025 року (в онлайн – режимі, з використанням навчально-дистанційної платформи Moodle);
другий (фінальний) етап та нагородження переможців – 16 травня 2025 року на базі Університету або дистанційно (за ситуаційних умов російської збройної агресії проти України).
До участі в Інтелектуальному конкурсі запрошуються здобувачі закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності (9-11 класи) та закладів фахової передвищої освіти України. Учасники беруть участь у конкурсі на добровільних засадах на безоплатній основі.
Координатор конкурсу: відділ профорієнтаційної роботи, практики та кар’єрного розвитку Державного податкового університету, контакти: (044)3632726, (044)3632729, +38(068)6193131, 03.06@dpu.edu.ua.
Запрошуємо долучитися до конкурсу та зробити свій внесок у формування фінансово грамотного суспільства!
9 січня в Славутській гімназії №5 було проведено майстер-клас для вчителів фізики з виконання лабораторних робіт. Захід проводив Іван Васильович Острогляд, завідувач експериментальною лабораторією компанії «STEM class», вчитель-методист.
Виконання практичної частини програми з фізики – непросте завдання для вчителя, яке вимагає не лише відповідного обладнання, але й часу, натхнення, і бажано методичного супроводу.
Іван Васильович продемонстрував сучасне високоякісне обладнання власної розробки виробництва Житомирського заводу «Електровимірювач», яке, до речі, купують не лише навчальні заклади України, а й США, Литви, Латвії, Естонії, і яке викликало справжнє захоплення у наших вчителів. Наші фізики з великим інтересом спостерігали, як виконуються лабораторні роботи з механіки, молекулярної фізики, оптики, електродинаміки. До кожної роботи розроблено детальну інструкцію для її виконання.
Колеги з інших шкіл з заздрістю дивились на комплекти обладнання, придбані гімназією №5, – таке хотілось мати кожному.
Наприкінці майстер-класу було проведено досліди з демонстраційним обладнанням з електрики.
Захід був надзвичайно корисним, доставив велике задоволення усім присутнім і стимулював бажання викладати фізику.
Вивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших складових сучасної успішної людини. Сьогодні мільйони людей в усьому світі вивчають іноземні мови.
В рамках Тижня англійської мови з учнями 1- 9 класів було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності, критичне мислення та естетичні смаки, а також заохочували до вивчення англійської мови.
Наша гімназія стала сьогодні зеленішою та затишнішою завдяки нашим дев’ятикласникам, які долучилися до акції озеленення території “Випускники-2024 року для майбутніх поколінь”.
Учні та батьки Славутської гімназії №5 Славутської міської ради взяли участь у Флешмобі “White card” до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоровʼя!
#BeyondSport#peace#sport
Сьогодні з профорієнтаційною метою Надія Сігнаєвська та Сніжана Дідушок відвідали Славутську міську гімназію №5.
Здобувачі освіти 9-х класів отримали інформацію стосовно професій, умов прийому та особливостей навчання в ДПТНЗ “Славутський професійний ліцей”.
Сподіваємося, що ці зустрічі не останні – і влітку, під час вступної кампанії, ми зустрінемося знову!
Щорічно на початку березня у Славутській гімназії #5 проходить Тиждень української літератури. Традиційно він розпочався з презентації улюблених книжок, творів сучасного українського письменства. Учні 6-х класів презентували свої доробки, рекламували улюблені твори: поезію та прозу, – захопливо розповідали про героїв, демонстрували ілюстрації до текстів. Різноманітні за жанром та змістом твори не залишили байдужими майбутніх читачів та поціновувачів української літератури.
Вкотре працівники НПП “Мале Полісся” провели пізнавальне заняття для учнів 7-А класу Славутської гімназії №5, яке було присвячене первоцвітам, які зростають на території Парку.
Наша зустріч була наповнена не лише теоретичними знаннями про ці неперевершені весняні квіти, їх місцю у природі та необхідності збереження, але й захоплюючими дидактичними іграми, що допомогли учням краще закріпити отримані знання.
Наше заняття стало чудовою можливістю для учнів не тільки дізнатись більше про первоцвіти НПП “Мале Полісся”, але й зрозуміти їхню цінність та необхідність збереження природного різноманіття нашого краю.
Дякуємо адміністації закладу за співпрацю та учням 7-А класу за активну участь!
Сподіваємось, що наше заняття надихне молоде покоління бути свідомими та відповідальними громадянами, які піклуватимуться про наше природне середовище.
Бібліотечно-інформаційний центр гімназії, 2-Б клас (класний керівник О. Петречук) сьогодні гостювали «У країні дорожніх знаків»!! Разом із світлофором «Моргайликом» та непосидючим Незнайком школярики удосконалили знання про правила дорожнього руху, повторили культуру поведінки на дорозі, у дворі, на вулиці. Малеча залюбки пограла в ігри «Дорожня грамота», «Чарівна паличка», «Збери світлофор» та інші. Другокласники зрозуміли, як важливо знати і вивчати правила дорожнього руху, щоб завжди обминати лихо!
Всі ми такі різні, але кожен прекрасний по-своєму!
Толерантність – це єдність у різноманітті!
Толерантність – це перестати думати, що інша людина така ж, як ви. Перестати думати, що інші люди мислять, реагують, діють так, як і ви.
Толерантність – це про повагу, сприйняття і розуміння.
На позитиві пройшло заняття “Толерантність – крок до гуманності” з учнями 4-А класу (класний керівник Гуцалюк Т.В.).
Розмовляли про важливість поваги, взаєморозуміння та толерантного ставлення одне до одного.
Дізналися, як проявляти розуміння та толерантність у повсякденному житті.
Толерантність – це шлях до миру!
Толерантність починається з мене!